P.P.H.U. "RIMA" Richter Krzysztof

Oferta
Jesteśmy firmą dysponującą bardzo dużą bazą hostess i prezenterów. Na specjalne życzenie naszych klientów udostępniamy również bazę modelek.
Kładziemy nacisk na poszerzenie obszaru odbioru towaru oraz na poprawienie świadomości klienta.

Do osiągnięcia celu posługujemy się takimi narzędziami jak:

 • Akcje promocyjne
  • animacje
  • sampling
  • degustacje
 • Merchandising
 • Usługi fotograficzne
 • Dystrybucja materiałów reklamowych
 • Obsługa produkcyjna
 • Supervising
 • Audyt


Akcje promocyjne

Zatrudniani przez nas prezenterzy pełnią rolę doradców. Przeszkoleni, dysponują pełną wiedzą o specyfice towaru, jego przeznaczeniu, warunkach eksploatacji, montażu itp. Ich zadaniem jest przekonanie klientów do Państwa towaru.
Dysponujemy sporą bazą prezenterek o uroku osobistym i dobrej prezencji, uśmiechniętych i otwartych do ludzi.
Dbamy i szanujemy naszych pracowników a oni odwdzięczają się rzetelnością i sumiennością. Potrafią zdobyć pochwały i uznanie kierowników działów (sklepów) jak i zleceniodawców.
Posiadamy odpowiednie referencje potwierdzające nasze sukcesy .

Zależnie od charakteru promowanego produktu dodatkowo przeprowadzamy degustacje lub sampling, czyli rozdawanie próbek przez hostessy. Pozwala to na zapoznanie się z nowym produktem. Ten rodzaj akcji promocyjnej jest wskazany, gdy chcemy dotrzeć do klientów, którzy niechętnie się decydują na zmiany. Darmowa próbka często jest istotnym czynnikiem, przekonującym potencjalnego klienta do dokonania zakupu.
Istotną funkcją w akcjach promocyjnych pełnią materiały pomocnicze, są to odpowiednio przygotowane stoiska, ulotki, foldery.

Librecoin nowa kryptowaluta
Wejdź i zobacz!
http://kulnaro.pl/librecoin-poznaj-walute-przyszlosci/

 

 

 

Merchandising

W zakres tej usługi wchodzi:

ˇ Właściwe ułożenie towaru na półkach
ˇ Dbanie o zachęcającą ekspozycję
ˇ Uzupełnianie braków towaru
ˇ Utrzymanie czystości w miejscach sprzedaży
ˇ Dokonanie spisu asortymentu
ˇ Przygotowanie zamówienia (po konsultacji z kierownikiem stoiska).

Każdy dobry handlowiec zadaje sobie zazwyczaj pytanie: jak zwrócić uwagę klienta i co uczynić by wybrał konkretny produkt, spośród kilkunastu konkurencyjnych. Jedną z odpowiedzi jest fachowe zaprezentowanie towaru. Dobra i czytelna prezentacja, zwiększa świadomość klienta. Do tego celu stosujemy profesjonalne wyposażenie stoiska, broszury informacyjne, przykładowe zestawienia kompozycji produktów, zastosowań itp.
Nasi handlowcy i konsultanci dbają o najlepszą ekspozycję i prezentację marki Kontrahenta. Posiadamy przy tym duże doświadczenie, poparte sukcesami.

 

Obsługa produkcyjna, usługi fotograficzne, dystrybucja materiałów reklamowych

Obsługa produkcyjna obejmuje wszelkie działania, mające na celu przygotowanie materiałów pomocniczych, używanych w akcjach promocyjnych czy merchandisingu.

Zaliczamy do nich przygotowanie:

ˇ Wizerunku prezentacji
ˇ Folderów, ulotek dla klientów lub sklepów
ˇ Stoisk promocyjnych
ˇ Ubioru dla hostess, prezenterek, prezenterów.


Supervising

Oprócz dużej bazy pracowników, hostess, modelek, prezenterów, posiadamy również grupę pracowników odpowiedzialnych za ich prawidłową pracę, tzw. supervisorów. Odwiedzają miejsca pracy naszych pracowników, sprawdzają wygląd stanowisk, jakość obsługi (również nieoficjalnie – nasz pracownik nie zawsze wie, że prowadzi rozmowę z osobą kontrolującą).

librecoinnews.com
Check!
http://librecoinnews.com/

 

 


Audyt

Istotnym elementem wszelkich akcji wprowadzania nowych produktów na rynek jest, zapewnienie tzw. „kanału zwrotnego”, pozwalającego skutecznie ocenić poziom prowadzonych akcji sprzedażowych. Audyt może być nieocenionym narzędziem, przy próbie sprostania obecnym wymaganiom rynku.
Nasi konsultanci nieustannie badają zadowolenie i potrzeby klientów. Uzyskują dzięki temu ważne informacje, pomagające zwiększyć atrakcyjność Państwa oferty.P.P.H.U. "RIMA"


Copyright 2004 P.P.H.U. "RIMA" & INTERIA.PL